+38 050 300 04 96

Фірма "Рома" відзначила срібний ювілей

Фірма "Рома" відзначила срібний ювілей

09.01.2020

25 серпня 2017 року свій срібний ювілей відзначило одне з найбільших на Харківщині підприємств - комерційно-виробнича фірма «Рома».
25 років тому, в серпні 1992 року, підприємство заснували Сергій Олексійович та Іван Олексійович Цимбалове, які ось уже чверть століття є її незмінними керівниками і засновниками.
Підприємство, що є на сьогоднішній день одним з лідерів у своїй галузі, спеціалізується на виробництві борошна і хлібобулочних виробів, приймання та переробки зерна.
В даний час КПФ «Рома» виготовляє понад 110 найменувань хлібобулочних і кондитерських виробів, вироблених на натуральній сировині і за традиційною технологією. Потенційна потужність хлібозаводу становить понад 100 тонн хлібобулочних виробів. Виробничі потужності підприємства дозволяють на добу виробляти понад 370 тонн борошна, зберігати більше сорока двох тисяч тонн зерна, переробляти - понад 440 тонн зерна на добу. Свою високоякісну продукцію КПФ «Рома» поставляє в 8 областей України та 7 країн світу.
Підприємство по праву пишається не тільки своєю продукцією, найсучаснішим технологічним обладнанням і прихильністю традиційною технологією випікання хліба, а й згуртованим колективом професіоналів.