+38 050 300 04 96

Про нас

КВФ РОМА

ТОВ Комерційно-виробнича фірма « Рома», що спеціалізується на виробництві муки та хлібобулочних виробів, прийомі та переробці зерна, стабільно працює на ринку України з серпня 1992 року. Підприємство має свій автопарк, що сприяє розширенню географії збуту муки і хлібобулочних виробів, а також забезпеченню своєчасної доставки продукції до торгових точок.

Виробничі потужності КВФ «Рома» дозволяють за добу переробляти до 420 тонн зерна пшениці. Підприємство спеціалізується на прийомі, переробці та збереженні зернових культур, а також на відвантаженні автомобільним і залізничним транспортом. Потенційна потужність підприємства складає 100 тонн хлібобулочних виробів. В асортименті хлібобулочної продукції, що виробляється, більше ніж 100 найменувань.

Підприємство випускає продукцію з натуральної та екологічно чистої сировини. Розширення асортименту та якості продукції дозволяє постійно збільшувати об’єми її реалізації. Наявність власного автопарку сприяє розширенню географії збуту муки і хлібобулочних виробів, а також забезпеченню своєчасної доставки продукції до торгових точок. Обладнана сучасним обладнанням лабораторія контролює всі стадії виробництва від надходження сировини до випуску готової продукції.

Зі своїми партнерами ми завжди вибудовуємо довгострокові та стабільні відносини, які базуються на взаємовигідній основі. Ми цінуємо довіру наших клієнтів. Якість продукції, що випускається – це основа довіри та поваги наших споживачів, фундамент стабільності підприємства.

Географія продажів КВФ « Рома» розширюється

Продукція комерційно-виробничої фірми «Рома» користується великим попитом серед покупців. Впровадження на підприємство нового імпортного технологічного обладнання і введення до експлуатації нових потужностей дозволяє не тільки розширити асортимент продукції, що випускається, а й географію продажів.

На сьогоднішній день комерційно-виробнича фірма «Рома», що має власний сучасний автопарк, успішно продовжує доставляти свою продукцію в Харківську,
Полтавську, Сумську, Дніпропетровську, Донецьку, Київську та інші області країни.

В даний час КПФ «Рома» виготовляє понад 100 найменувань хлібобулочних і кондитерських виробів, вироблених на натуральній сировині і за традиційною
технологією, а також борошно вищого сорту, житнє борошно, висівки, манну крупу. Крім того, значно зріс попит на напівфабрикати, вироблені на підприємстві:
заготовки для піци, булочки для хот-догів і гамбургерів, листкове тісто і т.д.

ГЕОГРАФІЯ ПРОДАЖУ

Продукція КПФ "Рома" реалізується в усіх областях України. Борошно відмінної якості поставляється в низку найбільших хлібозаводів нашої країни, а також Республіку Білорусь, Грузію, Об'єднані Арабські Емірати, Ізраїль, Палестину, Союз Коморських Островів, Джибуті, Королівство Саудівська Аравія, Сомалі, Кенія, Танзанія, Конго, ПАР, Того Гану, Бенін, Венесуелу, Китай, Молдову, Словаччину, Польщу, Литву, Мальту, Ірак, Туреччину, Чехію, Німеччину, Кіпр та інші країни.

ПАРТНЕРИ

ВІДЕО